PCC Rokita liderem restrukturyzacji
 

PCC Rokita liderem restrukturyzacji

 
 

Brzeg Dolny, grudzień 2009

PCC Rokita SA została laureatem I Konkursu o Statuetkę Prezesa SITPChem LIDER RESTRUKTURYZACJI.

To prestiżowe wyróżnienie zakłady nasze otrzymały decyzją Kapituły w składzie:

Profesor Bogusław Buszewski, Prezes ZG PTChem; Konrad Jaskóła, Przewodniczący Rady PIPC; Jerzy Majchrzak, Dyrektor Generalny PIPC, Profesor Jacek Kijeński, Prezes ZG SITPChem; Jerzy Kropiwnicki, Wiceprezes ZG SITPChem; Jerzy Paprocki, Członek Prezydium ZG SITPChem; Anna Czumak-Bieniecka, redaktor naczelny miesięcznika CHEMIK, patrona medialnego Konkursu.

Statuetkę Lidera Restrukturyzacji w kategorii "firma chemiczna" zakłady PCC Rokita SA w Brzegu Dolnym otrzymały za śmiałość i skuteczność w zwiększaniu jakości produktów, nowe inwestycje i szybkie reagowanie na potrzeby rynku oraz efektywną współpracę z ośrodkami naukowymi.

Uroczyste wręczenie miało miejsce w czasie obrad XV Seminarium SITPChem i PIPC z cyklu restrukturyzacja przemysłu chemicznego w Polsce. Licznie zebrani reprezentanci zakładów chemicznych z całej Polski, w dniu poprzedzającym ogłoszenie wyników konkursu, z wielkim zainteresowaniem i nawet nutką zazdrości, wysłuchali prezentacji Romana Bajdy o dokonaniach inwestycyjnych w PCC Rokita SA w ostatnich pięciu latach.

Na sali było wielu menadżerów, którzy znają Pana Waldemara Preussnera jeszcze z okresu jego pierwszych kroków biznesowych na rynku chemicznym. Całemu koncernowi PCC SE i firmie PCC Rokita SA życzono dalszego dynamicznego rozwoju.

Następnego dnia, 26.11.2009r, informację, że laureatem I Konkursu o Statuetkę Prezesa SITPChem LIDER RESTRUKTURYZACJI została firma chemiczna PCC Rokita SA z Brzegu Dolnego przyjęto gromkimi i długimi brawami.

Statuetkę w imieniu Zarządu odebrał inż. R. Bajda reprezentujący razem z inż. W. Blicharczykiem naszą firmę na konferencji.

 
wstecz drukuj góra
PCC. synergies at work