PCC Rokita w gronie czołowych polskich przedsiębiorstw
 

PCC Rokita w gronie czołowych polskich przedsiębiorstw

 
 

Brzeg Dolny, czerwiec 2019

PCC Rokita znalazła się wśród laureatów nagrody ,,XXI edycji rankingu Listy 500” - listy czołowych polskich przedsiębiorstw. "Rzeczpospolita" wyróżniła najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce. Na liście jest 500 firm, ale tylko 10 otrzymało wyróżnienia, w tym PCC Rokita w kategorii INWESTYCJE.

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas organizowanego przez "Rzeczpospolitą" Kongresu "XXX lat Polskiej Przedsiębiorczości" w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęły Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

PCC Rokita znalazła się również w gronie laureatów nagród Gazety Wyborczej otrzymując tytuł Firmy 30- lecia. "Jedynki Gazety Wyborczej” trafiły do najlepszych firm na Dolnym Śląsku. Redakcja wyłoniła 30 firm, które w ostatnim 30-leciu w istotny sposób wpłynęły na rozwój naszego regionu oraz stanowią przykład sukcesu gospodarczego.

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas konferencji "30-lecie przemian gospodarczych Dolnego Śląska", którą zorganizowano we Wrocławskim Parku Technologicznym. Uczestnicy konferencji dyskutowali, jak dolnośląskie firmy zaczynały swoją działalność, w jakim miejscu są teraz i czemu zawdzięczają sukces.

 
wstecz drukuj góra
PCC. synergies at work