Platforma zakupowa PCC Rokita
 

Platforma zakupowa PCC Rokita

 
 
Szanowni Państwo,
Od dziś zakupy w PCC Rokita będą kojarzone z Platformą zakupową, która pozostanie głównym narzędziem komunikacji procesu zakupowego. Jako jedni z pierwszych wdrożyliśmy moduł RFQ – (request for quotation) umożliwiający Dostawcy składanie ofert w sposób elektroniczny.
 
Od dziś w PCC Rokita przestaje funkcjonować składanie ofert na recepcji. Oznacza to, że cały proces prowadzony będzie w sposób elektroniczny, dający zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.
 
Od dziś nasi Dostawcy podczas całego procesu będą mogli zadawać publiczne pytania, uzyskiwać wyjaśnienia dotyczące prowadzonego postępowania jak również pobrać wszystkie dokumenty bez konieczności wizyty a jedynie przeglądając informacje o przetargach.
 
Od dziś każdy Dostawca po zarejestrowaniu i wybraniu kategorii CPV odpowiadającej jego profilowi działalności będzie otrzymywał powiadomienia przetargowe - wystarczy jedynie śledzić pocztę.   
 
Platforma to narzędzie, które w pełni oddaje charakter naszej firmy gdzie za cel postawiliśmy sobie nowoczesność i efektywność na każdym etapie procesu zarządzania.
 
Od dziś i Ty możesz zostać naszym Dostawcą.
 

Zapraszamy Państwa na Platformę zakupową PCC Rokita!

wstecz drukuj góra
PCC. synergies at work