Platforma zakupu usług transportowych
 

Platforma zakupu usług transportowych

 
 

Szanowni Państwo,

Zakupy usług transportowych w Grupie PCC SE realizowane są przy użyciu elektronicznego narzędzia jakim jest dedykowana platforma zakupu usług transportowych. Jest to podstawowe narzędzie wspierające procesy związane z transportem, począwszy od pozyskiwania ofert a skończywszy na ostatecznym zleceniu konkretnego przewozu. Całość współpracy pomiędzy podmiotami z Grupy PCC SE zlecającymi oraz podmiotami realizującymi usługi transportu odbywa się przy wsparciu tego elektronicznego narzędzia.

Nowe narzędzie równoznaczne jest z zakończeniem składania zapytań oraz zbierania ofert drogą papierową, e-mailową, faksową czy telefoniczną co oznacza, że cały proces prowadzony będzie w sposób elektroniczny, dający zachowanie pełnej poufności, transparentności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa współpracy oraz przekazu danych.

Każdy dostawca zainteresowany świadczeniem usług transportowych, dla jednego lub wielu podmiotów z Grupy PCC SE, będzie miał możliwość, po zarejestrowaniu się i pozytywnej weryfikacji, uczestniczyć w ciągłej akcji ofertowej potrzeb transportowych, do których należą przede wszystkim:

  • przewozy drogowe ładunków neutralnych i niebezpiecznych w autocysternach oraz na plandekach i w wywrotkach,
  • przewozy kolejowe ładunków neutralnych i niebezpiecznych w cysternach kolejowych oraz wagonach do przewozu ładunków sypkich i kontenerowych,
  • przewozy morskie,
  • przewozy kurierskie.

Platforma to narzędzie, które w pełni oddaje charakter naszej firmy gdzie za cel postawiliśmy sobie nowoczesność i efektywność na każdym etapie procesu zarządzania.

Od dziś możesz zostać naszym Dostawcą usług transportowych - przejdź na Platformę!
 

 
wstecz drukuj góra
PCC. synergies at work