Kontakt
 

Kontakt

 
 
Artykuły elektroniczne, Instalacje elektryczne, Pompy oraz akcesoria do pomp

Anna Wiśniewska
tel. +48 71 794 26 17
anna.wisniewska@pcc.eu

Chemia eksploatacyjna, , Filtry i akcesoria, Artykuły hutnicze i metalurgia, Instalacje przemysłowe, Artykuły hydrauliczne , Usługi
Agnieszka Radyk
tel. +48 71 794 36 26
agnieszka.radyk@pcc.eu

Artykuły do łączenia i mocowania, Artykuły spawalnicze, Laboratoria i odczynniki, Maszyny i urządzenia
Żaneta Kossińska
tel. +48 71 794 36 25
zaneta.kossinska@pcc.eu

Aparatura kontrolno-pomiarowa, Pneumatyka, Zawory i akcesoria
Aleksandra Trojanowicz
tel. +48 71 794 36 07
aleksandra.trojanowicz@pcc.eu

Opakowania, Artykuły pierwszej pomocy, Artykuły BHP, Artykuły utrzymania czystości, Artykuły Ppoż, Narzędzia, Artykuły ogrodnicze, Informatyka i telekomunikacja
Anna Grzechnik
tel. +48 71 794 36 14
anna.grzechnik@pcc.eu

Artykuły do uszczelniania, Wyroby uszczelniające, RTV i AGD, Wyposażenie wnętrz, Artykuły biurowe i reklamowe, Artykuły spożywcze, Artykuły- druki i administracja
Ewelina Danaj
tel. +48 71 794 36 08
ewelina.danaj@pcc.eu

Usługi remontowo-budowlane
Ewa Wijatyk
tel. +48 71 794 36 23
ewa.wijatyk@pcc.eu

Anna Medyńska
tel. +48 71 794 36 12
anna.medynska@pcc.eu

Maszyny i urządzenia, Zakupy inwestycyjne, Usługi

Magdalena Roza
tel. +48 71 794 36 24
magdalena.roza@pcc.eu

Ewelina Orniacka
tel. +48 71 794 36 16
ewelina.orniacka@pcc.eu

Wojciech Fryzeł
tel. +48 71 794 36 09
wojciech.fryzeł@pcc.eu

Malwina Burda
tel. +48 71 794 36 32
malwina.burda@pcc.eu

Kinga Majewska
tel. +48 71 794 36 06
kinga.majewska@pcc.eu

Natalia Gontasz
tel. +48 71 794 26 01
natalia.gontasz@pcc.eu

Paulina Dziepak-Wiewiórska
tel. +48 71 794 36 31
paulina.dziepak-wiewiorska@pcc.eu

Alicja Szkocna
tel. +48 71 794 36 13
alicja.szkocna@pcc.eu

Kornelia Majgier
tel. +48 71 794 26 12
kornelia.majgier@pcc.eu

Pola Sosnowska
tel. +48 71 794 36 05
pola.sosnowska@pcc.eu

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

W przypadku gdy w aktualnych przetargach nie znajdą Państwo możliwości złożenia oferty odpowiadającej zakresem dostawy lub usługi, prosimy o przesłanie jej na adres przetargi@pcc.rokita.pl , zakupy.rokita@pcc.eu
 

 
wstecz drukuj góra
PCC. synergies at work